Соляна кімната

У чому ж сіль ?

      Ні для кого не секрет, що найкращі ліки для людини створила сама природа. Ще у стародавні часи, батько усієї медицини Гіппократ писав: «Лікує хворобу лікар, але виліковує природа». Виходячи саме з того, що в 21 столітті все більше набуває актуальності не медикаментозне лікування, яке побудоване на тісному зв’язку людини із природою, ми вирішили створити оздоровчий центр SALIS, в основі якого лежить профілактика та лікування організму людини шляхом галотерапії (соляні печери – природне лікування дихальних шляхів). Галотерапія  сприяє оздоровленню  людей з порушеннями функції патології шкіри, дихальної системи, серцевої системи, сезонної депресії, профілактиці гострих респіраторних захворювань, для релаксації психологічного та емоційного стану. Раніше, люди долали сотні та тисячі кілометрів, щоб попасти в природну соляну печеру, тепер ж за допомогою сучасних технологій, Ви зможете подихати цілющим аерозолем насиченим іонами солі в самому центрі Сихова.

      Галокамера (соляна кімната) – спеціально обладнане приміщення, умови якого близькі до Солотвинських природних соляних печер. Сама соляна кімната повністю покрита сіллю, але це слугує здебільшого в декоративних цілях, натомість лікувального результату ми досягаємо за допомогою Галогенератора, який використовує спеціальні технології, що подрібнює сіль на мікроскопічні частинки (5 – 15 мкм) і розпилює багатий вмістом мікроелементів аерозоль безпосередньо в приміщення соляної кімнати. Варто також вказати, що соляні кімнати мають ряд переваг над природними соляними печерами, які полягають у наступному:

1. Ми використовує морську сіль, яка багатша вмістом мікроелементів аніж кам’яна.

2. За допомогою спеціального Італійського обладнання, ми можемо регулювати мікроклімат всередині соляної кімнати в залежності від потреб наших клієнтів, що дозволяє досягнути кращих результатів лікування.

3. Наш центр знаходиться в самому центрі Сихова, що дозволить Вам відвідувати нас, не витрачаючи на це багато часу.

Чому дихати сіллю дуже корисно ?

Суть процедури полягає в тому, що Ви вдихаєте сухий аерозоль природної солі, при цьому розмір частинок цього аерозолю не перевищує 5 мкм (це в 10 раз менше, ніж кристали цукрової пудри), що дозволяє їм легко проникати в легені та шкіру викликаючи лікувальний ефект.

Спираючись на статистичні дані, позитивні результати терапії в приміщенні соляної печери спостерігаються в 75-90 % пацієнтів (відносні показання залежать від різних характеристик і тяжкості недуги людини). Галотерапія дуже позитивно впливає на омолодження Вашого організму, додасть Вам нових сил, підніме життєвий тонус, що буде хорошим доповненням для оздоровчої процедури.

У чому ж сіль?

      У чому ж таки родзинка оздоровчого центру SALIS? Все просто – головний акцент у нас зроблений, власне, на лікуванні та оздоровленні наших клієнтів. Виходячи з цього, ми встановили найсучасніше італійське обладнання, яке наразі є одним з найдорожчих на ринку галогенераторів (Halomed GDA 01.17). За допомогою надтонких лез, цей апарат подрібнює спеціально адаптовану сіль на мікрочастинки величиною 5 мікрон і заповнює аерозоль насичений нею в нашу соляну кімнату. Ми розуміємо, що надаючи послуги пов’язані із лікуванням людини, незважаючи на те, що такий вид лікування вважається фізіотерапевтичним і не потребує медичного нагляду, ми постарались, щоб за Вашим лікуванням у нашому оздоровчому центрі слідкував лікар ЛОР, який буде приймати пацієнтів у своєму спеціально обладнаному кабінеті.

      Що також важливо, на нашу думку, це розміри соляної кімнати, адже більшість таких галокамер мають площу 10-15 кв.м. і розраховані на 5-6 людей. Ми ж, натомість, пропонуємо Вам галокамеру розміром 50 кв.м., яка поділена на 3 зони: дитячу, зону із кріслами та зону із пуфиками. Все це зроблено для того аби створити максимальний комфорт Вам та Вашим діткам.

Велика кімната площею 50 м кв. з трьома локаціями