Дитячий басейн

Ми пропонуємо Вам наступні послуги

Розмір нашого дитячого басейну становить 6м х 10 м, глибина у ньому від 0,8 м до 1,1 м, темперетура води 28-30 С° температура повітря 30-32 С°.

           Плавання є чудовим засобом для загартування і підвищення опірності організму до простудних захворювань, впливу низьких температур та інших змін навколишнього середовища. Вода має високу теплопровідність, що й пояснює її сильну загартовуючу дію. Перебування у воді і плавання, відмінно тренують механізми, які регулюють тепловіддачу організму, підвищуючи його стійкість до змін температури.
          Плавання також позитивно впливає на дихальну систему. Дихальні м’язи зміцнюються та розвиваються, значно збільшується життєва ємність легень і екскурсія грудної клітки.

          В арсеналі відділення плавання ми маємо повний набір сучасного спортивного інвентаря: плавальні дощечки та палиці, ласти, пояси, окуляри, що забезпечує високий рівень навчально-тренувального процесу.

          До переваг нашого плавального басейну належить автоматична комп’ютеризована система фільтрація води, завдяки якій вода проходить дванадцяти кратне очищення через фільтри за добу. Вода проходить через кварцеві пісчані фільтри а потім додатково через ультрафіолетовий реактор. Це й пояснює привабливий блакитно-прозорий колір води в басейні.

         До складу автоматичної системи дозування хімічних препаратів входять : гіпохлорид кальцію, який відповідає за дезинфекцію води, гідросульфат натрію, який регулює рН води та розчин полігідроксихлорида алюмінію – коагулянт. Всі ці засоби догляду за водою є іспанського виробництва фірми «СТХ» та мають відповідні сертифікати якості.

Розклад груп в дитячому басейні

Увага, шановні відвідувачі, якщо до початку сигналу тривоги, групове заняття тривало 25 хв і більше, то воно вважається таким що відбулося

Дитячий басейн