ВПЛИВ РИМО-ТУРЕЦЬКОЇ ЛАЗНІ НА ОРГАНІЗМ ЛЮДИНИ

Лазнева процедура дуже помірно навантажує серце. Це добре, так досягається поступове тренування серцево-судинної системи. Пам’ятаєте фінське прислів’я про те, що лазня заспокоює будь-який гнів ? Річ у тому, що під впливом лазневого тепла організм отримує гарний «струс». Приплив крові до шкіри і м’язів призводить до зниження кровообігу в мозку. Психічне напруження слабшає, м’язи розслабляються і організм отримує можливість швидко відновитися. Ось чому при стресах, нервових перенапруженнях рекомендують лазню. Під впливом лазні на декілька градусів збільшується температура шкіри та всіх внутрішніх органів. У західноєвропейських клініках використовують таку гіпертермію для лікування порушення кровообігу, а також такої небезпечної хвороби як рак. Гарне потовиділення в лазні ознака нормальної терморегуляції. За один сеанс виділяється від 500 до 2000 грам поту, з яким назовні виходять солі натрію, хлориди, молочна кислота, сечовина, шлаки. Таким чином лазня полегшує роботу нирок та поліпшує водно-сольовий баланс організму. Тепло в лазні сприяє розслабленню м’язів, знімає біль та втомленість. Помічено, що навіть 10-ти хвилинне перебування в лазні збільшує м’язову силу, витривалість та швидкість реакції. Пара в лазні чудово тренує дихання. Ось чому лазню рекомендують при хронічних простудних захворюваннях та застарілих формах бронхітів.

Справжнє чудо робить лазневе тепло з суглобами і зв’язками. Помічено, що у тих, хто постійно користується лазнею травми загоюються набагато швидше. Також до суглобів і зв’язок підсилюється приплив кисню та поживних речовин під час перебування у лазні, в результаті чого зв’язки стають більш еластичними, суглоби рухливішими. Досить сказати, що за допомогою лазневого тепла лікують навіть такі важкі захворювання як деформуючий артрит. Набряклість, задерев’янілість, болючість після фізичних перенапружень легко усуваються в лазні. Тепло і шмагання віником сприяє розсмоктуванню набряків та патологічних відкладень у суглобах. Ми старіємо, тому що молекули білка, з якого складаються всі наші клітини, блокуються й утворюють непотрібний шлак, що тільки закупорює клітину. Лазневе тепло найкраще допомагає очистити й оновити клітину, а це в свою чергу є основою покращення обміну речовин. В лазні виникає єфект шкірного дихання, що усуває передчасну появу зморшок. Після лазні шкіра молодіє, стає рожевою, м’якою та еластичною. Це й зрозуміло, бо зникає зроговілий шар, що закупорював пори шкіри. Лазнева прлишнього середовища.

Не секрет, що багато хто приходить в лазню для того, щоб скинути зайву вагу. Зайва вагаце і незручність, і небезпека для здоров’я. Ті, хто її має, готові повірити в будь-який чудодійний засіб, рятуючись від зайвих кілограмів. Але просимо Вас запам’ятати схуднути «нешкідливо» можна тільки за рахунок комплексу засобів: спеціальної дієти, розумних фізичних навантажень, відмови від шкідливих звичок, правильному розпорядку дня та безумовно при відвідуванні лазні. Ще одна таємниця: для тих хто хоче скинути вагу, небажано переохолоджуватися, будь-яка холодна процедура призупиняє потовиділення, а отже і втрату ваги. Протипоказами для відвідування лазні є : серцево-судинні захворювання та хвороби шкіри. Особливо корисно брати в лазню віник, він наповнить парну ароматом свіжого листя.

В лазні постійно чергують адміністратор та масажист. Пропонуємо до Ваших послуг: спортивний, лікувальний, антицелюлітний та інші види масажу.

Ми перерахували для Вас лише незначну частину корисного ефекту, який можна отримати від відвідування римо-турецької лазні, тому скоріше збирайте своїх друзів та родину і приходьте до нас.

Наша римо-турецька лазня

Наша римо-турецька лазня включає в себе: велике парильне відділення, контрастний басейн розміром 2,5м х 4,5 м, затишну та простору кімнату відпочинку, масажний салон. Ми пропонуємо чудовий відпочинок для дуже великих компаній (навіть до 30 осіб).

Є у нашій лазні дні загального користування, в які кожен бажаючий може прийти та попаритися, для чоловіків це неділя, а для жінок – субота. Решта часу римо-турецька лазня працює під індивідуальні замовлення.

Принцип роботи римської парної. Гаряча пара в лазню подається по трубам від трьох електричних парогенераторів. Це дає змогу за 10-15 хв набрати лазні від повідну температуру та вологість. Вологість в римо-турецькій лазні від 50% до 100%, а температура від 40C° до 60C°.

Контактний телефон для запису 068 206 08 04