Наші послуги

 

  •      Лікувально-профілактичний та оздоровчий масаж;
  •      Антицелюлітні масажі;
  •      Кедрова сауна „Сибирская здравница” (фітосауна);
  •      Термообгортування на основі грязей та морських водоростей

Душ Шарко

            Душ Шарко – це гiдро масаж „ударного” типу з обмеженою зоною впливу.

Зазвичай він застосовується з відстані 3-5 метрів. Душ добре допомагає знімати напруження м’язів спини, допомагає в лікуванні захворювань внутрішніх органів.

          Душ Шарко виключно ефективний в профілактиці і корекції целюліту, ваги та фігури. Відмінно виводить з депресії, стану спустошення, піднімає тонус. Він ефективний при всіх нервових і психічних захворюваннях, синдромі хронічної втоми.

     Тривалість процедури: 15 хв. Курс — 15-25 сеансів.

Масаж

 Основним напрямком діяльності масажного салону „Кожум’яка” є профiлактично-оздоровчий масаж та методологічно обґрунтоване поєднання сучасних технологій в естетичній медицині у вигляді індивідуальних комплексних програм щодо корекції фігури, схуднення та целюліту.

             Медовий масаж ефективний вже після першої процедури, об’єм зменшується на 2-3 см. Через 3-4 процедури розгладжуються підшкірні целюлі (глобули), зникає набряк, шкіра стає еластичною та пружною

            Загальний масаж тіла діє на різноманітні ситсеми і органи людини, цілеспрямовано змінює їх функціональний стан. Все це сприяє ліквідації застійних явищ і набряків, збільшенню рухливості тканин і суглобів, відновлення їхніх функцій. Цей масаж проводиться по всій поверхні тіла, включаючи спину, живіт, нижні та верхні кінцівки. Також дуже ефективний у боротьбі із зайвою вагою.

            Вакуумно-роликовий масаж стимулює утворення біологічних речовин, що посилюють обмінні процеси. Покращується циркуляція крові та лімфи в проблемних ділянках, усуваються явища застою.

   Кедрова сауна (фітосауна)

     Проведення процедур в міні-сауні супроводжується інтенсивним потовиділенням. Потові залози виділяють секрецію, яка виводить з організму солі, токсини та шлаки.

      Від звичайної сауни „Сибирская здравница” відрізняється м’яким температурним режимом (55-70°С), невеликою вологістю гарячого повітря, що забезпечує інтенсивне потовиділення, і відсутністю теплової дії на органи дихання, та судини головного мозку, оскільки голова пацієнта знаходиться ззовні кабіни. Процедура в міні-сауні переноситься легко і її можна повторювати через один-два дні без шкоди для здоров’я.

    Оздоровчі сеанси в  „Сибирской здравнице” сприяють нормалізації обміну речовин, покращенню сну, підвищенню працездатності, знімають нервово-м’язеве перенапруження, стрес.

Пресотерапія

Одним із сучасних апаратних методів лімфодренажу є Пресотерапія, в процесі проведення сеансів якій вдається нормалізувати рух лімфи по судинах, що сприяє активізації обмінних процесів в тканинах і усунення прихованих набряків.

Суть процедури полягає в механічному впливі на лімфатичні судини за допомогою нагнітання в прессокостюм повітря під певним тиском.Посилення тканинного метаболізму дозволяє в кінченому підсумку знизити масу тіла, нормалізувати обмінні процеси в організмі, усунути гіпоксію тканин.

Результати, яких вдається досягти:

— Скорочення часу реабілітації після різних видів травм і оперативних втручань

— Усунення симптомів целюліту

— Поліпшення стану шкірних покривів

— Звільнення організму від токсинів

— Попередження варикозного розширення вен

— Стимуляція імунітету

— Підвищення стійкості організму до впливу стресогенних чинників.

В салоні „КОЖУМ’ЯКА” вам запропонують лікувальні та оздоровчі масажі, а також підберуть індивідуальний фізіотерапевтичний комплекс процедур з метою корекції фігури, схуднення та лікування целюліту.

Телефон для попереднього запису:  067 183 9533  або 095 487 7771