НАШІ ТРЕНЕРА

Гаврилець Ольга

TBW

          Строгий і брутальний тренер, який веде до результату і допомагає викластись на всі 100 :))). Профільний спорт Кіокушинкай карате. Багаторазова чемпіонка України, дворазова чемпіонка Європи серед юніорів та бронзова призерка серед дорослих. Майстер Спорту України, ранг — 1 дан (чорний пояс). Учасниця багатьох семінарів, фітнес конвенцій, вища освіта. Девіз: » В здоровому тілі — здоровий дух».

         TBW (Total-Body-Workout) – це інтенсивне інтервальне тренування, яке є ідеальне для бажаючих швидко підтягнути і зміцнити тіло, покращити здоров’я, а також суттєво знизити вагу. Це тренування допомагає розвинути швидкість, виносливість і силу, сприяє зміцненню дихальної і серцево-судинної систем, а також підтримці м’язевого тонусу і формуванню рельєфного тіла.

      Тренування передбачає чередування аеробного і силового навантаження, що допомагає спалити максимально калорій. Для досягнення таких цілей використовується різноманітне обладнання: степ-платформи, гантелі, боді бари, м’ячі, еспандери та ін.. Цей напрямок для аеробної частини використовує різні фітнес методики, а саме тай-бо, степ, фіт бол та багато іншого тому кожне заняття є цікавим і різноманітним. В даному комплексі часто застосовується система Табата, одна із найефективніших методик для спалення жиру і формуванню красивого рельєфу.

Огородник Сніжана

Дитячий хіп-хоп, Dance for kids, Belly Dance, Постановка весільного танцю, Energy work out

Кандидат в майстри спорту з художньої гімнастики, віце чемпіонка по данс шоу соло.Неодноразово посідала призові місця на змаганнях у стилях диско та хіп хоп. Закінчила Львівський хореографічний інститут хореографічного мистецтва(керівник хореографічного колективу). Закінчую магістратуру ЛДУФК за напрямком фітнес і рекреація професійний танцюрист , хореограф і інструктор танцювальних і силових фітнес програм .стаж 10 років

Energy work out – Високоінтенсивне тренування, яке включає в себе групові заняття під ритмічну музику з танцювальними елементами, принесе швидкий відчутний ефект, масу позитивних емоцій і не набридне з часом! Метою уроку є тренування сердечно судинної системи, м’язової витривалості, прискорення процесів спалювання жирів.
Energy work out відрізняється включенням в кардіонагрузку вправ на всі групи м’язів. Чергування силового і аеробного навантаження дає потужний поштовх до спалюванню жирових відкладень і формує красивий рельєф.

Ваша вага стабільна з року в рік ?
Ви задоволені своєю фігурою?
Хочете завжди бути в тонусі і бути здоровим?

Energy work out - це те шо вам треба.

  • Спалення жиру
  • Здорове серце
  • Створення Вашого ідеального силуєту.
  • Покрашення витривалості
  • Пружні бедра і ягодиці
  • Хороше самопочуття

Яна Каськів

Step & Workout,  Body Slim

       Сертифікований інструктор групових програм та напрямку Степ-аеробіка.

Step & Workout  — високо інтинсивне тренування, в якому поєднується танцювальна степ-аеробіка, силові навантаження на всі групи м’язів, та стрейчінг. На тренуваннях ми поєднуємо комплекси всіх найсучасніших напрямків фітнесіндустрії і застосовуємо їх на тренуваннях в групах. Кожне тренування є особливе, оскільки продовжує та доповнює попереднє. Використання різного типу фітнес обладнання дозволяє опрацьовувати всі куточки вашого тіла з більшою ретельністю.

      Ви худнете, зміцнюєте свої м’язи та опорно-руховий апарат, тренуєте серцево-судинну систему та витривалість організму і при цьому отримуєте естетичне та моральне задоволення.

     Програма схуднення Body Slim — розроблена для інтенсивного спалювання калорій та внормування метаболізму. Вона дозволяє, в комплексі з корекцією раціону, максимально оптимальним темпом, і без шкоди для організму, скинути зайві кілограми, підтягнути та зміцнити своє тіло. На тренуваннях застосовуються методики та елементи «інтервального тренування», системи Tabata та Crossfit. Також використовуються під час заняття фітболи та степ платформи. Для максимального ефекту спалювання калорій ми чередуємо кардіо та силове навантаення.