ВПЛИВ САУНИ

Під впливом високої температури організм відпочиває швидше і глибше. Швидше циркулює кров, клітини отримують більше кисню та поживних речовин. Разом з потом організм покидають зайві продукти обміну, які в ньому накопичилися. За час, проведений у сауні, наша шкіра втрачає їх стільки, скільки виводять наші нирки протягом доби. Сауна також допомагає при ревматичних недугах. Релаксацію і повне рослаблення знайдуть у сауні також ті, хто працює в стресових умовах.

Джакузі – масажний басейн, спеціальна широка ванна з підводним масажем. Масаж в ній здійснюється бульбашками повітря, які подаються з заданим тиском і температурою зі стінок та з дна басейну.

Джакузі здійснює оздоровчий вплив на організм людини рівноцінний відвідуванню масажного салону. Наше джакузі розраховане на одночасне перебевання в ньому 3-ох осіб та оснащене комп’ютерними програмами, які встановлюють необхідні параметри його роботи.

У нашій фінській сауні температура повітря становить 70-140°, але вологість лише 15-20%. Ось чому така висока температура в ній переноситься легко, а небезпека перегрівання організму незрівнянно менша ніж у римській парній. Температура води в джакузі становить 25-30С.

Сауна в поєднанні з джакузі впливає на організм людини багатогранно. Тепло, вода, пара, різка зміна температури, масаж, навіть найпростіший, — усі ці фактори, об’єднавши, створюють цілий комплекс подразників, на які організм відповідає відповідними реакціями.

ТИМ, ХТО КОРИСТАЄТЬСЯ САУНОЮ, КОРИСНО ЗНАТИ РЯД ПРАВИЛ, НА ЯКИХ МИ КОРОТЕНЬКО ЗУПИНИМОСЯ.

1. Сауна є цілющим засобом якщо користуватися нею у міру.

2. Не зловживайте перегрівом. При вході в парну не поспішаєте відразу на верхні полиці. Побудьте спочатку якийсь час знизу.

3. Не партеся натще серце і відразу після прийому їжі.

4.Чарка спиртного, навіть найменша, перед парною є протипоказана

5. Не куріть після парної.

6. Лазня особливо корисна, якщо ви користаєтеся нею регулярно, бажано раз у тиждень.

Переваги сауни з джакузі як лікувально-профілактичного засобу відомі всім. Тому не зволікайте з часом, збирайте хороших друзів та хутчіш приходьте до нашої фінської сауни з джакузі.

НАША САУНА

 Фіни подарували світові сауну, італійці – джакузі. Проронуємо Вам користуватись і тим, й іншим, не порушуючи територіальних кордонів обох країн.

       Наша фінська сауна з джакузі розрахована на компанію до 4 осіб. Дизайн приміщення зроблений в аристократичному стилі в поєднанні дерева, шкіри та металу. В сауні розташовано парне відділення, джакузі, куток для відпочинку з телевізором та барна стійка. Після першого ж візиту до сауни Ви відчуєте себе як наново народженим на світ, оскільки під впливом гарячої пари розслабляються м’язи та заспокоюються нерви. Разом з потом з організму виводяться токсини, а шкіра стає гладенькою і злегка рум’яною. Організм втрачає велику кількість води, відповідно кров стає густішою і починає інтенсивніше виробляти захисні тіла, які знищують віруси і бактерії.

Контактний телефон для запису 068 206 08 04